Druk 3D od Fibometry na targach OTWorld2022

Fibometry goszczą na trwających targach otworld2022. Nasz zespół intensywnie pracuje prowadząc liczne rozmowy biznesowe, wymieniając doświadczenia i poznając potrzeb naszych Klientów w zakresie technologii i usług druku 3D. Nadal można dołączyć do targów i spotkać się z nami bezpośrednio w hali nr 3 na stoisku A04.

Technologie i rozwiązania z zakresu druku 3D oraz wytwarzania przyrostowego odkrywają nowe, wspaniałe możliwości wykorzystania ich w przemyśle medycznym.

Targi OTWorld to najważniejsze na świecie targi medycyny ortopedycznej, rehabilitacji, protetyki, ortotyki, obuwia ortopedycznego oraz podologii. To spotkanie wiodących producentów, przedstawicieli handlowych oraz firm usługowych, reprezentujących branżę materiałów medycznych z zakresu technologii ortopedycznej, rehabilitacji leczniczej i kompresoterapii w tym również technologii druku 3D stosowanych w przemyśle medycznym.

Targom towarzyszą prestiżowe wydarzenia takie jak Światowy Kongres Naukowy. To unikalne połączenie światowego kongresu i międzynarodowych targów stanowi dla przedstawicieli przemysłu i świata nauki doskonałą platformę dialogu i wymiany doświadczeń, odkrywania innowacji i nowych koncepcji opieki nad pacjentami, a także osobistego spotkania z kolegami z branży.

Jeśli nie udało Ci się z nami spotkać napisz do nas za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.