Jesteśmy Fibometry. Przynosimy Ci najlepszy produkt jutra. Dzięki naszej technologii możesz szybko przetestować niestandardowe pomysły bez ograniczeń związanych z masową produkcją. Ta przyszłość jest w Twoich rękach. Sięgnij po nią teraz.

Jesteśmy Fibometry. Przynosimy Ci najlepszy produkt jutra. Dzięki naszej technologii możesz szybko przetestować niestandardowe pomysły bez ograniczeń związanych z masową produkcją. Ta przyszłość jest w Twoich rękach. Sięgnij po nią teraz.

Profesjonalne drukowanie 3d - Fibometry.com

Nasza firma realizuje projekty druku 3D już od wielu lat i zajmuje się wdrażaniem profesjonalnego druku 3D w aplikacjach przemysłowych. Wdrażamy także inne rozwiązania powiązane z drukowaniem 3D, takie jak: optymalizacja projektów pod druk, skanowanie 3D czy wdrażania nowych materiałów i parametrów druku 3d. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych systemów AM i narzędzi, które są gwarancją prowadzenia działań z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji. Profesjonalne drukowanie 3D to szereg możliwości. Zajmujemy się wytwarzaniem między innymi prototypów, które pozwalają lepiej poznać produkt jeszcze przed seryjną produkcją, a także wytwarzamy seryjnie części z możliwością wprowadzania zmian już w trakcie produkcji bez kosztów w inwestycje związane z drogim oprzyrządowaniem.

Natura – najlepsza z inspiracji

Faktem jest, że najdoskonalsze geometrie, z jakimi mamy do czynienia stworzyła natura. To, co robią nasi inżynierowie to odpowiednie zaimplementowanie tych rozwiązań w taki sposób, aby wytwarzane geometrie były lżejsze ale równie wytrzymałe jak w standardowym wytwarzaniu, co często jest kluczowe w wymagających branżach przemysłowych. Tworzenie skomplikowanych kształtów może być kosztowne, jednak stosowanie nowoczesnych technologii pozwala wytwarzać nietechnologiczne geometrie bez zwiększania wydatków. W swojej pracy wykorzystujemy największe odkrycia matematyczne (między innymi znakomitego matematyka Leonardo Fibonacciego), który na przełomie XII i XIII wieku opracował ciąg liczb, który z powodzeniem jest wykorzystywany przy tworzeniu innowacyjnych produktów w obecnym świecie.

Profesjonalny druk 3D - zaufaj fachowcom w branży!

Struktura firmy jest rozbudowana, mamy podział na konkretne działy, które dbają o możliwie najbardziej sprawną realizację oferowanych usług. Zatrudniamy niezwykle doświadczonych oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy są gwarancją wykonywania prac z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Profesjonalne usługi druku 3D - R&D/Design

W tym etapie przeprowadzana zostaje analiza projektu, w której zwracamy szczególna uwagę na zasadność rozwiązania, rozwiązania konstrukcyjne, możliwość optymalizacji konstrukcyjnej części, zastosowane materiały, środowisko pracy czy specyficzne wymagania do produktu. Wynikiem tego etapu jest szczegółowy raport na bazie którego mogą zostać realizowane kolejne kroki

Profesjonalne usługi druku 3D - Produkcja AM

Niewątpliwie kluczowym etapem realizacji usługi druku 3D jest produkcja. Pracują tutaj prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie. Inżynierowie procesu produkcyjnego posiadają szeroką wiedzę z zakresu przetwórstwa materiałów oraz obsługi przemysłowych drukarek 3D. Dzięki temu możliwe jest zachowanie wysokiej jakości produktów 3D przy produkcji prototypów po produkcję seryjną. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie podejmowane czynności są realizowane w myśl wymagań normy ISO 9001 oraz ISO 14001, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów.

Profesjonalne usługi druku 3D - Aplikacje AM

W ramach prowadzonych działań oferujemy także usługi świadczone przez naszych inżynierów aplikacyjnych. Posiadają oni szeroką wiedzę z zakresu wytwarzania, dostępnych technologii oraz materiałów, co sprawia, że już od pierwszego kontaktu z Klientem mogą służyć fachowym doradztwem między innymi w zakresie rozwoju produktu oraz wyboru optymalnego procesu wytwarzania. Profesjonalny druk 3D wymaga stosowania nowoczesnych systemów informatycznych, z których korzystają nasi inżynierowie. Tylko w ten sposób możliwe jest sprostanie oczekiwaniom Klientów oraz nieustanne otwieranie się na rosnące potrzeby rynku.

Profesjonalne usługi druku 3D - Dział zapewnienia jakości

Nad całością oferowanych usług profesjonalnego druku 3D czuwa dział zapewnienia jakości. Nadzoruje on procesy od samego początku, a zatem od momentu przyjęcia zamówienia aż po etap produkcji i wysyłki gotowego produktu. Zadaniem pracowników jest przede wszystkim dążenie do ciągłej intensyfikacji działań, co może się przełożyć na podniesienie jakości wszystkich podejmowanych procesów. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości swoich usług, czego dowodem są certyfikaty ISO oraz wewnętrzna norma jakości z zakresu druku 3d oparta na ASTM oraz ISO/ DIN.

Profesjonalne drukowanie 3D - sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Precyzja działania, zorientowanie na Klienta oraz szybkość realizacji- to aspekty, które wyróżniają oferowany przez nas profesjonalny druk 3D. Obszar działalności, na terenie całej Polski z głównymi ośrodkami przemysłowymi jak Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań czy Katowice w których przeprowadziliśmy już szereg realizacji potwierdza zdobyty doświadczenie przemysłowe. Realizowaliśmy z powodzeniem wdrożenia także na bardzo wymagających rynkach zachodniej Europy.

Kariera

W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na wolne stanowisko. Wyślij nam jednak swoje CV na adres hello@fibometry.com, przeanalizujemy je pod kątem przyszłych rekrutacji.
Terms & Conditions
NDA & IP
Na najwyższym poziomie dbamy o ochronę powierzonych nam danych. W tym celu, jeśli to konieczne, stosujemy umowy typu Non Disclosure Agreement (NDA). Posiadamy własne wzory tych umów lub możemy podpisać umowę dostarczoną przez Ciebie po zaakceptowaniu przez nasz dział prawny.
Polityka Prywatności