KONTAKT

Strona główna » Kontakt

Fibometry – profesjonalne usługi druku 3D

Wyślij nam spersonalizowane zapytanie,
eksperci Fibometry wkrótce się z Tobą skontaktują.

Dane osobowe

* Pola wymagane

Czego potrzebujesz w Twoim projekcie?

   
Obowiązek informacyjny w przypadku kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego.

New Era Materials Sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce, ul. Komandosów 1/7, 32-085 Modlniczka jako administrator Pani/Pana danych osobowych informuje, iż:
  1. Twoje dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail) będą przetwarzane w celu kontaktu, na podstawie art. 6 sek. 1 lit.
    a) Ogólne rozporządzenie o ochronie danych, czyli Twoja zgoda.
  2. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty świadczące usługi hostingowe oraz dostawcy usług mailingowych, firmy zarządzające treścią na stronach internetowych.
  3. Twoje dane osobowe będą/nie będą przekazywane do państwa trzeciego (tj. kraju nienależącego do Europejskiego Obszaru Gospodarczego).
  4. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
  5. Twoje dane nie będą podlegały profilowaniu.
  6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Ci następujące prawa: dostęp do treści danych, sprostowanie danych, usunięcie danych, ograniczenie przetwarzania danych, przeniesienie danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku stwierdzenia, że ​​przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. W celu skorzystania z powyższych praw prosimy o kontakt pod adresem: odo@neweramaterials.com.
  7. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest warunkiem nawiązania kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji kontaktu.

Kontakt bezpośredni

Siedziba główna

Komandosow 1/7
32-085 Modlniczka
Poland
hello@fibometry.com
+48 122 010 210

Nowe projekty

rfq@fibometry.com

Badania i rozwój

development@fibometry.com

Dział zapewnienia
jakości

quality@fibometry.com