„ReBuild Ukraine: Health & Rehabilitation”

Międzynarodowe spotkanie „ReBuild Ukraine: Health & Rehabilitation” to ważne wydarzenie mające na celu wsparcie w odbudowie sektora ochrony zdrowia na Ukrainie. Międzynarodowe spotkanie skupiło licznych ekspertów z całego świata, którzy prowadzili wymianę wiedzy i doświadczeń na temat inwestycji w rehabilitację oraz rozwiązań wspierających procesy odbudowy infrastruktury medycznej na poziomie społecznym i krajowym.


Ważnym punktem naszych zainteresowań stanowił temat innowacyjności w medycynie, w której profesjonalny druk 3D odgrywa istotną rolę. Nasze doświadczenie w druku 3D dla medycyny oraz możliwości i korzyści precyzyjnych technologii przyrostowych takich jak MJF czy SLS pozwalają min. wytwarzać personalizowane protezy i ortezy w bardzo krótkim czasie. Czas ma istotne znacznie w rehabilitacji co stanowi kluczową przewagę druku 3D nad innymi technologiami wytwarzania sprzętu medycznego.


Obecność na tak ważnym wydarzeniu jest kolejnym krokiem w naszej nieustającej gotowości do wspierania branży medycznej za pomocą produkcji profesjonalnego druku 3D. Zebrane informacje i inspiracje pozwolą nam jeszcze lepiej dostosować nasze usługi do potrzeb rynku i dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania poprzez innowacyjne technologie druku 3D. Jesteśmy zaangażowani w rozwój innowacji i chęć wspierania globalnych inicjatyw na rzecz postępu technologicznego czego dowodem jest nasza obecność na spotkaniu w Warszawie.


Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy w celu omówienia rozwiązań MJF i SLS w produkcji dla medycyny.

Tagi wpisu