Moto Solutions Kraków – podsumowanie konferencji

Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie naszego stoiska na 12 edycji konferencji motoryzacyjnej Moto Solutions, która odbyła się w dniach 23-24 listopada 2023 roku, na terenie hotelu Hilton w Krakowie. W przestrzeni nowoczesnego hotelu, mieliśmy okazję spotkać się z liczną grupą uczestników z branży motoryzacyjnej, która przedstawiła najnowsze trendy oraz współczesne problemy produkcyjne. Wysoka jakość tego spotkania, jego format, poruszone tematy i liczba uczestników potwierdzają, że Forum MotoSolutions to jedna z najważniejszych konferencji motoryzacyjnych w Polsce, ale i Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad 280 prelegentów z całego świata, 112 wystawców oraz ponad 2500 uczestników to najważniejsze liczby dwudniowego spotkania, które skupiło inżynierów, producentów oraz naukowców branży motoryzacyjnej.

W trakcie dwudniowego spotkania, wysłuchaliśmy kilkunastu ciekawych prezentacji, które poruszyły najważniejsze tematy i wyzwania stojące przed branżą motoryzacyjną w najbliższych latach. Marka Fibometry gościła klientów na stoisku nr 9, gdzie doświadczeni menedżerowie z druku 3D zaprezentowali swoje najskuteczniejsze praktyki i strategie, które przyczyniły się do rozwoju branży. Marka Fibometry, z racji lokalizacji swojej produkcji w podkrakowskiej Modlniczce, z dumą reprezentowała druk 3D Kraków. Udział w tym wydarzeniu, pozwolił na prezentację naszych usług, zdobycie nowych i interesujących kontaktów oraz był niezwykle cennym miejscem do wymiany opinii oraz doświadczeń między uczestnikami.

Cieszymy się, że byliśmy częścią tego wydarzenia, które było dla nas cennym doświadczeniem oraz potwierdzeniem naszej istotnej roli w rozwoju branży motoryzacyjnej.

Do zobaczenia na 13 Forum MotoSolutions w 2024 roku!